ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Arpalit Care Zubní pasta s chlorhexidinem 50 ml

Zubní pasta s obsahem chlorhexidin diglukonátu a glukonátu zinečnatého. Přípravek je určen k běžnému čištění zubů psů a koček. Obsahuje příjemnou masovou ...

161 Kč

133 Kč bez DPH
  • skladem u dodavatele
  • do 10 dnů
Vyr. číslo : 17464

Arpalit Care Zubní pasta s chlorhexidinem 50 ml

Zubní pasta s obsahem chlorhexidin diglukonátu a glukonátu zinečnatého. Přípravek je určen k běžnému čištění zubů psů a koček. Obsahuje příjemnou masovou příchuť.

Pravidelné používání přípravku pomáhá snížit množství bakterií v dutině ústní, snížit tvorbu zubního plaku a zubního kamene a osvěžit dech psů a koček, pomocný přípravek v prevenci periodontálních onemocnění psů a koček.

Způsob použití: Přiměřené množství zubní pasty naneste na přiložený prstový kartáček a vyčistěte psovi nebo kočce všechny zuby. Čištění provádějte pravidelně, a to denně nebo dle pokynů veterinárního lékaře. K čištění používejte vždy speciální zubní kartáček přizpůsobený k péči o zuby psů a koček.

Způsob skladování: při teplotě 5–25 °C.

Doba použitelnosti: do data uvedeného na obalu. 

Upozornění: Skladujte mimo dohled a dosah dětí. Pouze pro zvířata. Lidé se známou přecitlivělostí na chlorhexidin diglukonát by se měli vyhnout kontaktu s veterinárním přípravkem. U přecitlivělých osob podávajících veterinární přípravek zvířatům může způsobit alergickou kožní reakci.

Bezpečnostní opatření: Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Odpad likvidujte podle místních právních předpisů. Spotřebujte nejdéle do data uvedeného na dně obalu.

Složení přípravku: AQUA, SORBITOL, DICALCIUM PHOSPHATE DIHYDRATE, SILICA, CELLULOSE GUM, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM SACCHARIN, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, ZINC GLUCONATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, BENZYLALCOHOL, FURFURAL, DIMETHYLHYDROXY FURANONE.

Obsah aktivních složek: Chlorhexidine digluconate méně než 0,126 %; Zinc gluconate 0,1 %.

Číslo schválení ÚSKVBL: 271-22/C

ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI

Příbalový leták

Doprava ZDARMA

Od 2 500 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky na objednávku

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba