ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

FELINE PERFECTION - kanadské krmivo pro kočky EXPIRACE 3/22 - zvětšit obrázek
Akce
K-9

FELINE PERFECTION - kanadské krmivo pro kočky EXPIRACE 3/22

EXPIRACE 3/22 NOVINKA - obohaceno o brusinky 150 000 českých koček už léta zná kanadský Feline Perfection. Dopřejte ...

99 Kč 109 Kč

86 Kč bez DPH
  • skladem 1 ks
  • ihned k odeslání
0
Vyr. číslo : 120101EX

FELINE PERFECTION - kanadské krmivo pro kočky EXPIRACE 3/22

EXPIRACE 3/22


NOVINKA - obohaceno o brusinky


150 000 českých koček už léta zná kanadský Feline Perfection. Dopřejte ho i vaší kočce. Zaslouží si tradiční kvalitu z Kanady.


Velmi chutné vysoce stravitelné kompletní suché krmivo vhodné pro kočky všech věkových kategorií, od rostoucích koťat až k dospělým kočkám, včetně koček aktivních, březích či kojících. Speciálně přizpůsobeno potřebám koček, zejména kontrolovaným pH, přídavkem brusinek a sníženým obsahem hořčíku, snižuje riziko onemocnění některými z často se vyskytujících metabolických chorob koček (močové kameny).
Umožňuje dosáhnout optimální kondice a zdravé srsti s vysokou pružností a leskem. Krmivo je velmi chuťově přitažlivé, protože není vyrobeno z masokostních mouček, ale z naturální masové pasty z kuřat. Obsahuje kuřecí maso a droby, drůbeží maso, stabilizovaný drůbeží tuk, obilnou močku a lepek, obilné klíčky, mineráliea vitamíny.


Krmivo poskytuje kompletní a vyváženou výživu dospělých koček v běžné zátěži. Množství krmiva se podává dle hmotnosti, temperamentu, věku a požadované tělesné kondice. Krmivo je kompletní a žádné dodatečné vitamíny nebo minerální přídavky nejsou zapotřebí. Kočka musí mít po celý den přístup k dostatečnému množství čerstvé vody.

Doprava ZDARMA

Od 2 500 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky na objednávku

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba