ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

  • tel.: 731557572 nebo 775982295
  • napište nám

  • SKYPE: psikrmiva24

Hřeben hrábě Barbershop

Hřeben je vybaven nerezovými zuby, které usnadňují odstranění podsady. Vhodný pro středně dlouhé/dlouhé chlupy, pro všechny psy, kteří mají podsadu, např. maremský ...

290 Kč

240 Kč bez DPH
  • není skladem
  • do měsíce
Vyr. číslo : 17735

Hřeben hrábě Barbershop

Hřeben je vybaven nerezovými zuby, které usnadňují odstranění podsady.

Vhodný pro středně dlouhé/dlouhé chlupy, pro všechny psy, kteří mají podsadu, např. maremský ovčák, australský ovčák, sibiřský husky a sibiřský malamut, border kolie, atd.

Byl navržen tak, aby jednoduchým, rychlým a především bezbolestným způsobem odstranil přebytečnou podsadu díky zaobleným špičkám a umožnil tak prořídnutí i té nejhustší srsti.

Odstranění podsady vašeho psa je nezbytné během období línání, aby kůže mohla dýchat a okysličovat se a poté znovu růst zdravější a hustší.

Ergonomická rukojeť, která je mimořádně elegantní a profesionální, umožňuje pohodlné uchycení, což usnadňuje a urychluje kartáčování.

Při používání je vhodné nevyvíjet sílu a místa silně nezatěžovat, protože by tak mohlo dojít k poškrábání nebo poranění kůže. Kromě toho, v přítomnosti uzlíků, které jsou příliš velké, by se mohly vytrhávat chomáče chlupů.

Řada Barbershop je stylová a elegantní, umožní vám pohodlně z domova dosáhnout výsledků podobných jako profesionální péče v salonu.

Rozměr: 17,5 x 9 x 4 cm
Materiál: dřevěná hlava, hroty z nerezové ocely
Rukojeť: ergonomická protiskluzová

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky na objednávku

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba