ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

  • tel.: 731557572 nebo 775982295
  • napište nám

  • SKYPE: psikrmiva24

Kartáč ovál Barbershop

Speciální kartáč s jemnými zuby je vhodný pro všechny typy srsti. Ergonomická protiskluzová rukojeť, kromě toho, že je mimořádně elegantní a profesionální, ...

280 Kč

231 Kč bez DPH
  • skladem u dodavatele
  • do 10 dnů
Vyr. číslo : 17733

Kartáč ovál Barbershop

Speciální kartáč s jemnými zuby je vhodný pro všechny typy srsti. Ergonomická protiskluzová rukojeť, kromě toho, že je mimořádně elegantní a profesionální, umožňuje pohodlné držení, což usnadňuje a urychluje kartáčování.

Tento kartáč je vhodný pro všechny psy, kteří mají typ srsti, která má tendenci se zauzlovat nebo zacuchávat, jako je Shizu, Pudl a Maltézák, ale lze jej použít jako podpůrný nástroj pro všechny psy, kteří mají podsadu v období línání.

Odstranění podsady vašeho psa je nezbytné během období línání, aby kůže mohla dýchat a okysličovat se a poté znovu růst zdravější a hustší.

Je velmi důležité věnovat pozornost síle působící na kůži při kartáčování, při použití přílišným tlakem na kůži hrozí riziko zarudnutí a podráždění kůže nebo dokonce poškrábání kůže.

Řada Barbershop je stylová a elegantní, umožní vám pohodlně z domova dosáhnout výsledků podobných jako profesionální péče v salonu.

Rozměr: 19,5 x 12,5 x 4 cm
Materiál: dřevěná hlava, hroty z nerezové ocely
Rukojeť: ergonomická protiskluzová

 

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky na objednávku

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba