ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

  • tel.: 731557572 nebo 775982295
  • napište nám

  • SKYPE: psikrmiva24

Laguna Vločkovací tablety 0,5 kg

Přípravek ve formě tablet se používá k odstranění zákalu vody vyvločkováním nečistot. Slouží k odstranění zákalu vody vyvločkováním nečistot na pískovém ...

182 Kč

150 Kč bez DPH
  • skladem u dodavatele
  • do 10 dnů
Vyr. číslo : 18338

Laguna Vločkovací tablety 0,5 kg

Přípravek ve formě tablet se používá k odstranění zákalu vody vyvločkováním nečistot.

Slouží k odstranění zákalu vody vyvločkováním nečistot na pískovém filtru. Nepoužívat pro jiné typy filtrací, než je filtrace písková. Vysoká účinnost umožňuje odstranění i nejmenších částic z vody.

Návod k použití: První napuštění: Po napuštění vody zapněte pískovou filtraci. Ještě před prvním použitím vločkovacích tablet změřte hodnotu pH pomocí Laguna tester 4v1 nebo Laguna tester pH/chlor a upravte na 6,8-7,2 pomocí přípravku Laguna pH plus / Laguna pH minus. Následně proveďte počáteční šokovou dezinfekci vody přípravkem Laguna Chlor šok nebo Laguna Modrý šíp. Pískovou filtraci nechte zapnutou. Pokud je následující den voda zakalená, je zákal pravděpodobně způsoben jemnými nečistotami. Dle velikosti bazénu nadávkujte množství tablet do skimmeru, případně do chlorinátoru. Propláchněte filtr po 4 - 5 dnech nebo pokud se zvýší tlak na filtru nad hodnotu doporučenou výrobcem.

Následná úprava: V případě tvorby zákalu nebo pro odstranění drobných nečistot ve vodě vložte vhodný počet tablet do skimmeru (chlorinátoru) a nechte rozpustit. Ve skimmeru či chlorinátoru mohou být Laguna Vločkovací tablety společně s přípravky Laguna multifunkční tablety. Následně po 4 - 5 dnech filtr propláchněte. Pro správnou funkci tablet upravte hodnotu pH na 6,8 - 7,2. Nedávkujte společně ve stejný den s přípravky proti řasám! Přípravky proti řasám (Laguna ALG blue) je možno dávkovat nejdříve 24 hodin po rozpuštění vločkovacích tablet. Případnou sedlinu na dně bazénu odsajte vysavačem přímo napojeným na sací trysku případně skimmer.

Dávkování: 1 tableta na 5 m3 vody.

Skladování: skladovat a přepravovat v původních dokonale uzavřených obalech v suchu při normální teplotě, v dobře větraných prostorách, odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

Záruční doba: 24 měsíců ode dne výroby (viz číslo šarže) při dodržení skladovacích podmínek.

Upozornění: Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku. Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy pozorně přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Pokyny pro bezpečné zacházení, první pomoc: viz etiketa a bezpečnostní list.

Balení: 0,5 kg

Bezpečnostní list

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky na objednávku

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba