ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

  • tel.: 731557572 nebo 775982295
  • napište nám

  • SKYPE: psikrmiva24

Mololapka pásová 1ks - zvětšit obrázek
Tip

Mololapka pásová 1ks

FeroBand - Feromonový lepový pás na monitoring potravinových molů. Jednostranně lepicí papírový pás opatřený feromonem, který zaručuje účinný odchyt 4 druhů ...

15 Kč

12 Kč bez DPH
  • skladem
  • ihned k odeslání
Vyr. číslo : 18017

Mololapka pásová 1ks

FeroBand - Feromonový lepový pás na monitoring potravinových molů.

Jednostranně lepicí papírový pás opatřený feromonem, který zaručuje účinný odchyt 4 druhů samců potravinových molů - zavíječe skladištního, moučného, datlového a paprikového. Navíc výrobek obsahuje i atraktant pro účinný odchyt mouchy domácí.

Jde o lepový pás s feromonem na monitoring výskytu potravinových molů. Výhodou lepového pásu je jeho snadné použití. Lze ho zavěsit kamkoliv pomocí háčku nebo provázku. Lapač je malý a skladný. Lepový pás je schopen přilákat moly z širokého okruhu a jeden lapač tak vystačí na prostor 500 m3. Lákavost a tedy účinnost na potravinové moly je prokázána jak laboratorními testy, tak použitím v praxi.

Cílem lapače je přerušení reprodukce potravinových molů, a tím zamezení nakladení vajíček do potravin. Jeho instalací tedy nedojde k okamžitému vyhubení dospělých jedinců, ale zajistí se, že se nebudou objevovat v potravinách larvy.

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky na objednávku

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba