ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

Aromafauna

Sada k péči o koňská kopyta HOOFINOL

Sada pro kompletní péči o kopyta koní. HOOFINOL na kopyta RAPID 50 ml je lihový přípravek s širokým spektrem ...

1 129 Kč

933 Kč bez DPH
  • skladem na externím skladu
  • do týdne
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 376019000

Sada k péči o koňská kopyta HOOFINOL

Sada pro kompletní péči o kopyta koní.


HOOFINOL na kopyta RAPID 50 ml je lihový přípravek s širokým spektrem účinku určený k desinfekci kopyt koní, použitelný k denní péči o kopyta. Osvědčil se u kopyt koní trpících hnilobou. Při akutní „vlhké“ hnilobě dochází během několika dní k zasušení a zastavení procesu změny rohoviny. Líh a éterické oleje působí proti širokému spektru bakterií a plísní.


HOOFINOL CARE 30 ml - Přípravek hustší konzistence v dávkovacím aplikátoru vhodný pro péči o kopyta trpící hnilobou. Po očištění a odstranění změněné rohoviny aplikujeme do kopytní rýhy. Díky lanolinu do postižené oblasti neproniká vlhkost a dobře se uvolňují účinné molekuly přítomných éteric­kých olejů.


HOOFINOL BALM 500 ml - Řidší přípravek pro denní péči o kopytní stěnu, zlepšuje stav rohoviny a její pružnost, chrání ji proti vysychání a praskání. Éterické oleje brání rozvoji bakterií či plísní.


Poznámka veterináře: Tento přípravek pro koně se velmi osvědčili při ošetřování podlomů či jiných ran, ošetření kůže korunky a patek či při ošetřování suchých kopyt poníků. Éterické oleje navíc působí jako dezodorant odpuzující hmyz.

Doprava ZDARMA

Od 2 500 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky na objednávku

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba