ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kategorie


Zákaznický servis

  • tel.: 731557572 nebo 775982295
  • napište nám

  • SKYPE: psikrmiva24

Tekutý Aminosol 30 ml

Tekutý aminosol 30 mlKomplex hydrofilních vitaminů, aminokyselin a solí makroprvků v tekuté formě.Doplňková krmná směs tekutá.Složení: Vitamin B1, Vitamin B2, ...

59 Kč

51 Kč bez DPH
  • není skladem
  • do měsíce
Vyr. číslo : 2467

Tekutý Aminosol 30 ml

Tekutý aminosol 30 ml

Komplex hydrofilních vitaminů, aminokyselin a solí makroprvků v tekuté formě.
Doplňková krmná směs tekutá.

Složení:
Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Kalcium pantotenát, Biotin, Nicotinamid, Cholinchlorid, L-lySin, DL-methionin, Chlorid sodný, Chlorid hořečnatý, Tryptofan, Cystin, Leucin, Isoleucin, Arginin, Valin, L-threonin, Fenylalanin, Glukóza.

Použití:
Doplňková krmná směs AMINOSOL je komplex hydrofilních vitamínů, aminokyselin a solí. Je určen pro všechny druhy zvířat při zvýšené fyziologické zátěži, v období růstu, reprodukci, vysoké intenzitě snášky, stresu všeho druhu (teplotní, nutriční, transportní, apod.).
Je vhodný k okamžité aplikaci po namáhavém sportovním výkonu a práci v zátěži (kůň, pes), k regeneraci organismu po onemocnění a obecně při sníženém příjmu krmiva.

AMINOSOL se podává zvířatům řádně rozředěný v pitné vodě nebo mléce po dobu 5 – 15 dnů v uvedených dávkách. Aplikaci lze opakovat po 3 – 4 týdnech. Při použití po zvýšené námaze nebo onemocnění je možno dávkování zdvojnásobit po dobu cca 3 dnů. Dávkování: Pes (10kg ž. hm.) 2-3 ml/ 1 kus/ 1 den.
ILUSTRATIVNÍ FOTO

Doprava ZDARMA

Od 10 000 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky na objednávku

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba